Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani
Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani

James Badge Dale

 •   Doğum Yeri: New York, New York, ABD
 •  Doğum Tarihi: 1 May 1978
 •   0 Hayranı Var
Ames Badgett Dale James Badge Dale, profesyonel olarak bilinen, (1 Mayıs 1978 doğumlu), Amerikalı aktör. O 24, üçüncü sezonunda AMC drama dizisi Rubicon, Chase Edmunds'dan onun oynadığı rolü, HBO mini dizisi The Pacific Robert Leckie dahil film ve televizyon çeşitli rolleri için bilinen ve Eyalet Polisi'nin Barrigan Martin Scorsese'nin The Departed edilir. 

New York City, New York doğumlu, Dale aktör, dansçı tek çocuk ve koreograf Grover Dale (1935 doğumlu) ve aktris Anita Morris (1943-1994). 10 yaşındayken, o Sineklerin Tanrısı bir remake Simon rolü için test Laurel Canyon, Los Angeles'ta Wonderland İlköğretim Okulu'nda beşinci sınıf sınıfının dışında seçildi. Jamaika yere beş ay sonra, o Wonderland İlköğretim onun okula geri döndü. O bir bacak sakatlandı kadar o hokey takımı için oynadı Manhattanville College, eski bir mezunu. 

Bugüne kadar yaptığı en önemli eserleri Sineklerin Efendisi 1990 film uyarlaması vardır (ki o Simon rol oynadı) ve daha sonra içinde tekrar oynadı Fox TV dizisi 24 (üçüncü sezonunda Chase Edmunds'dan rolüaynı başlık video oyunu). Ayrıca CSI çıktı: Miami ve CSI: seri katil Henry Darius gibi NY.Iki gösteri arasında bir geçit sonuçlanan, NY Sezon 2. Bölüm "Manhattan Manhunt": Miami Sezon 4 bölüm "Felony" ve CSI sona erdi: hikayesi aslında CSI başladı. 

2006 yılında, o Departed içinde Trooper Barrigan pivot destek rol rol aldı. Daha sonra iddia edilen İlluminati ve Dış İlişkiler Konseyi gibi dünya siyaset sahnesinde dizeleri çeker gizli bir toplumun etrafında döner AMC siyasi gerilim Rubicon kurşun olarak rol aldı. Bu onun işverenler gibi görünüyor kim olmadığını keşfediyor parlak analisti Will Travers (Dale) merkezleri. Ayrıca yapımcılar Tom Hanks ve Steven Spielberg gelen büyük bütçeli HBO mini dizisi Pasifik yılında üç yol açar biri olarak yıldız. 

2013 yılında, Dale bilim kurgu gerilim filmi World War Z, Disney'in Lone Ranger Dan Reid (başlık karakterin kardeşi) ve Lee Harvey Oswald kardeşi in Marvel Comics merkezli Iron Man 3, Kaptan Speke Eric Savin oynadı park.
  James Badge Dale Rol Aldığı Filmler - James Badge Dale FilmleriTümünü Gör
 • 720P
  Dünya Savaşı Z
  Dünya Savaşı Z
  Zombi Savaşı’nın gerçek dehşetiyle yüzleşmenin vaktidir… Çin’de ortaya çıkan bir virüs insanları yaşayan ölüler haline getirmektedir. Ve insan oğlu ikiye ayrılır. Brad Pitt&...
  •   Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik
  •   İzlenme: 9570
  •   26
     3
  •   Vizyon : 2013
  •   Süre : 113 Dk.
  IMDb7.6
  Dublaj
  James Badge Dale Resimleri Tümünü Gör
James Badge Dale
James Badge Dale
James Badge Dale
James Badge Dale
James Badge Dale
James Badge Dale
  James Badge Dale Haberleri Tümünü Gör
Dünya Savaşı Z Filminin Londra Prömiyeri Görüntüleri!09 Temmuz 2014
Vizyon tarihi yaklaşan filmin, Londra prömiyerinden video görüntüler yayınlandı! Başrolünde Brad Pitt'in olduğu ve uzun zamandır merakla beklenen Dünya Savaşı Z (World War Z) vizyon için geri sayarken...
Haberi Oku   1636   171