Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani
Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani

  Yeni Robocop, IMAX'te Gösterilecek

Yeni Robocop, IMAX'te Gösterilecek 10 Temmuz 2014

Robocop yeniden çekiminin IMAX formatında gösterimine hazırlanıyor.Paul Verhoeven'in yönettiği, başrolünde Peter Weller'in olduğu klasik aksiyon bilim-kurgu RoboCop , yeniden çekimi ile sinema salonlarını doldurmaya hazırlanıyor.

Paul Verhoeven'in yönettiği, başrolünde Peter Weller'in olduğu klasik aksiyon bilim-kurgu RoboCop (Robocop), yeniden çekimi ile sinema salonlarını doldurmaya hazırlanıyor. Başarılı aksiyon Özel Tim (Tropa de Elite)'in yönetmeni José Padilha'nın yönettiği Robocop, 7 Eylül 2014 tarihinde Türkiye'de vizyona giriyor.

Yeniden çekimin dağıtımcısı MGM, filmin normal dijital gösterimlerle beraber dünya çapında IMAX formatında da gösterileceğini açıkladı. Bu açıklamanın Türkiye'de IMAX ekranlarına uyup uymayacağı henüz belli değil. Robocop, suçlular tarafından öldürüldükten sonra yarı robot bir süper polis olarak yaşama döndürülen Murphy'nin hikayesini anlatıyor.

  • Beğen
    169
İlgili Filmler
720P
RoboCop
RoboCop
Yıl 2029′dur ve çokuluslu şirket OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. İnsansız uçakları dünya çapındaki Amerika savaşlarını kazanmaktadır, şimdi ise bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istemekted...
  •   Tür : Bilim Kurgu, Polisiye - Suç
  •   İzlenme: 4812
  •   20
      11
  •   Vizyon : 2014
  •   Süre : 104 Dk.
IMDb7.3
Dublaj
300x250 Reklam
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha