Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani
Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani

  Will Smith, Brilliance İle Bilimkurguya Geri Dönüyor!

Will Smith, Brilliance İle Bilimkurguya Geri Dönüyor! 09 Temmuz 2014

Geçtiğimiz günlerde Independence Day'in devam filminde yer almayacağı açıklanan Will Smith, Brilliance ile bilimkurgu arenasına geri dönüş yapacak! Ülkemizde de kendine has bir okuyucu kitlesi edinen Marcus Sakey'in, bizde henüz çevirilmemiş kitabı olan Brilliance kitabının beyazperde uyarlaması geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu!

Ülkemizde de kendine has bir okuyucu kitlesi edinen Marcus Sakey'in, bizde henüz çevirilmemiş kitabı olan Brilliance kitabının beyazperde uyarlaması geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu!

Her ne kadar yapımcılar cephesinden net açıklamalar yapılmamış olsa da, bu taze bilimkurgu uyarlamasından ilk haber, sosyal mecralara düştü! Geçtiğimiz günlerde Independence Day projesinin devamında yer almayacağı kesinleşen Will Smith'in bu bilimkurgu uyarlamasıyla birlikte yeniden bildiği suları kulaçlayacağı hemen hemen kesinleşmiş oldu!

Üç kitap olarak anlatılması gereken öykünün, sinemadaki akibeti henüz kesinleşmemiş olsa da, yapımcıların mümkün mertebe Sakey'in öyküsüne sadık kalması bekleniyor! Projede yer alacak diğer isimlerin de önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor!

  • Beğen
    197
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha