Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani
Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani

  The Forger Filmine İlk Bakış!

The Forger Filmine İlk Bakış! 09 Temmuz 2014

Başrollerini John Travolta ve Christopher Plummer'ın paylaştığı The Forger Filminden İlk Görsel Yayınlandı! Ağırlıklı olarak televizyon projeleriyle adını duyuran Philip Martin'in yönetmenliği üstlendiği ve başrollerinde John Travolta ile Christopher Plummer'ın yer aldığı sıradışı bir gerilim draması örneği olarak tanımlanan The Forger filminden ilk fotoğraf yayınlandı!

Ağırlıklı olarak televizyon projeleriyle adını duyuran Philip Martin'in yönetmenliği üstlendiği ve başrollerinde John Travolta ile Christopher Plummer'ın yer aldığı sıradışı bir gerilim draması örneği olarak tanımlanan The Forger filminden ilk fotoğraf yayınlandı!

Bir baba -oğlun jenerasyon farklılıklarından mustarip yöntemlerini konuşturarak giriştikleri bir hırsızlık öyküsünü perdeye taşıyacak olan film, meraklılarına keyifli bir suç gerilimi vaadinde bulunuyor.

Kadrosunda Travolta ve Plummer'ın yanı sıra Tye Sheridan, Abigail Spencer ve Syndon Smith gibi isimlerin yer aldığı ve senaryosunda Acil Arama (The Call) ve 13 Hayalet (Thir13en Ghosts) gibi yapımlardan tanıdığımız Richard D'Ovidio'nun imzası bulunan filmin 2014 yılı içerisinde vizyona girmesi bekleniyor!

  • Beğen
    59
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha