Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani
Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani

  Gary Oldman RoboCop'ta!

Gary Oldman RoboCop'ta! 09 Temmuz 2014

Yeni RoboCop'un kadrosu yavaş yavaş belli oluyor... Ünlü aktör Gary Oldman arkasında MGM stüdyosunun olduğu yeni Robocop projesi için imzayı attı. José Padilha'nın yönetmenliğinde çekilecek filmin başrolünde The Killing'in yıldızıJoel Kinnaman bulunuyor.

Ünlü aktör Gary Oldman arkasında MGM stüdyosunun olduğu yeni Robocop projesi için imzayı attı. José Padilha'nın yönetmenliğinde çekilecek filmin başrolünde The Killing'in yıldızıJoel Kinnaman bulunuyor.

Silahlı bir çatışmada ölümcül bir yara alan Detroitli polis memuru Alex J. Murphy'nin bedeni çelikten yapılmış bir robotla birleştirilir ve böylece yarı insan-yarı makine suç avcısı RoboCop doğar. RoboCop'un bundan sonraki görevi ise Motor City'nin sokaklarını suçtan temizlemektir.

Paul Verhoeven'in 1987 tarihli aynı isimli filminden yeniden çevrilecek olan filmde Oldman RoboCop'un yaratıcısı olan Norton isimli bir bilim adamına hayat verecek. Tamamen bu filme özgü bir karakter olan Norton, başrolde Peter Weller'ı seyrettiğimiz orijinal filmde yer almıyordu..

Senaryosu Joshua Zetumer tarafından yazılan yeni RoboCop çekim tarihi henüz açıklanmadı.

  • Beğen
    175
İlgili Filmler
720P
RoboCop
RoboCop
Yıl 2029′dur ve çokuluslu şirket OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. İnsansız uçakları dünya çapındaki Amerika savaşlarını kazanmaktadır, şimdi ise bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istemekted...
  •   Tür : Bilim Kurgu, Polisiye - Suç
  •   İzlenme: 6624
  •   25
      12
  •   Vizyon : 2014
  •   Süre : 104 Dk.
IMDb7.3
Dublaj
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha