Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani
Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani

  Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence Serena'da Göz Kamaştırıyor

Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence Serena'da Göz Kamaştırıyor 09 Temmuz 2014

Hollywood'un önemli isimlerinden Cooper ve Lawrence, ünlü bir roman uyarlamasında bir araya geldi. Daha İyi Bir Dünyada (Hævnen) ve Sadece Aşk (Den skaldede frisør) filmleri ile tanıdığımız Susanne Bier'in son filmi iki önemli ismi bir araya getiriyor.

Daha İyi Bir Dünyada (Hævnen) ve Sadece Aşk (Den skaldede frisør) filmleri ile tanıdığımız Susanne Bier'in son filmi iki önemli ismi bir araya getiriyor. Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence, yönetmenin yeni çalışmas Serena'da bir karı kocayı canlandırdı. Film, Amerika Birleşik Devletleri genelinde yaşanan Büyük Buhran döneminde geçen ilginç bir dram hikayesi. İkilinin yer aldığı ve Bier'in tarihi atmosferi oldukça başarılı yansıttığı gözlenen fotoğraflar ise şimdiden heyecan uyandırıyor.

Ron Rash'in romanından uyarlanan filmde, yeni evli George ve Serena'nın odunculuk imparatorluğunda yükselişi ve bu düzlemde ilişkilerinin aldığı darbelere tanık olacağız. Serena çocuk sahibi olamayacağını öğrenince, George'un gayrımeşru çocuğuna savaş açar.Serena'nın ülkemizdeki gösterim tarihi henüz belirsiz.

  • Beğen
    225
300x250 Reklam
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Üye
  Bikacuu 10 Temmuz 2014, Perşembe
Bradley Cooper'in neredeyse butun filmleri kaliteli. Limitless cok saglam.
Avatar
Ziyaretçi
Kim Bu 31 Temmuz 2014, Perşembe
Site çok güzel.