Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani
Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani

  Ben Kingsley'in Yeni Marvel Projesi Belli Oldu (mu?)

Ben Kingsley'in Yeni Marvel Projesi Belli Oldu (mu?) 09 Temmuz 2014

Kingsley, bir kere daha Mandarin'i canlandırabilir. Gandhi (Gandhi) ile Oscar kazanan, Iron Man 3'te Mandarin karakterini canlandıran efsanevi aktör Ben Kingsley,

Gandhi (Gandhi) ile Oscar kazanan, Iron Man 3'te Mandarin karakterini canlandıran efsanevi aktör Ben Kingsley, geçen hafta verdiği bir röportaj sırasında Marvel Stüdyosu ile bir kere daha çalışacağını açıklamıştı.Bu açıklamadan sonra internet, Kingsley'in hangi filmde ve hangi rolde görüneceğine dair sürüyle dedikodu yaratmıştı.

Şimdi ise Latino Review'in gizli tuttuğu kaynaklar aracılığıyla yayınladığı habere göre Kingsley bir kere daha Mandarin'i canlandırabilir, fakat tahmin ettiğimizden değişik bir biçimde. (Spoiler) Iron Man 3'te Mandarin, alkolik ve kadın düşkünü bir aktör tarafından canlandırılan sahte bir karakter olarak gösterilmişti. Mandarin'in gerçek yüzünü seyirciye tanıtması planlanan olası bir kısa filmde ise Kingsley, bir aktör tarafından kendisi hakkında dalga geçilmesine sinirlenen gerçek Mandarin'i canlandırabilir. Bu konuda Marvel tarafından resmi bir doğrulama gelmedi.

  • Beğen
    239
300x250 Reklam
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Yönetici
  Big_Turk 09 Temmuz 2014, Çarşamba
Ben Kingsley oyuncusunu filmleri olsun canlandırdığı karakterler olsun 1. sınıf bir oyuncu fakat hep başrolden çok yan rolü yakıştırıyorum bu adama :) garip bir duygu garip bir his..
Avatar
Üye
  mFo 11 Temmuz 2014, Cuma
hollywood sinemasının sahip olduğu en iyi karakter oyuncularından biri. özellikle house of sand and fog filmindeki "iran generali" performansı muazzam.